Charakteristika společnosti

PEZ - projekce energetických zařízení s.r.o.vznikla v roce 1995 jako společnost specializovaná na projekční práce technologického a stavebního charakteru a od doby vzniku bylo základní náplní práce této společnosti projektování energetických zařízení. Organizační struktura společnosti je tvořena zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v projekční činnosti a investiční výstavbě. Veškeré nabízené práce jsou zajišťovány kmenovými pracovníky firmy. Naše organizace zaměstnává průměrně 24 kmenových profesních pracovníků.
V současné době naše společnost rozšířila oblast svojí působnosti o stavební práce a činnosti v průmyslových i občanských zařízeních formou komplexních dodávek a zabezpečování ekologizací objektů jako je například ochrana proti úniku ropných produktů včetně likvidace ropných produktů a zastaralých technologických zařízení obsahujících ropné produkty.
Další činnost naší firmy spočívá v zajišťování a provádění technologických montáží subdodavatelským systémem v oblasti energetických rozvodných zařízení, moderních systémů řízení a chránění. rozvodných technologických zařízení a to jednotlivých funkčních částí i jako celku. Záměrem firmy PEZ - projekce energetických zařízení, s.r.o. je snaha nabídnout komplexní služby v oblasti technologické, stavební a ekologické formou generální dodávky s uvedením celku do provozu.
Naše společnost spolupracuje se širším okruhem investorů a zadavatelů, z nichž nejvýznamnějšími jsou provozovatelé přenosové soustavy ČEPS, a.s. a distribučních soustav ČEZ, a.s., Pražská energetika, a.s. a E.ON, a.s. Kromě toho teké slovenský provozovatel přenosové soustavy SEPS, a.s.

Významní partneři

ČEPS, a.s.
ČEZ Distribuce, a.s.

Kontaktujte nás

Telefony: +420 553 038 339
+420 553 038 340
+420 553 038 337
Mobil: +420 602 516 652

email

Naše adresa

PEZ - projekce energetických zařízení, s.r.o.
Martinovská 3168/48
723 00 Ostrava - Martinov

mapa

Tato stránka používá soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.

Souhlasím s používáním cookies na těchto stránkách.